RU

На створення "найкращого місця країни" піде 1,5 млрд. гривень

29.02.2012, 11:42
На створення
В 2015-му біля Києво-Печерської Лаври з'явиться найбільша площа країни
Шикарний багатофункціональний комплекс, в який хочуть перетворити Мистецький арсенал і прилеглу територію, планують здати в експлуатацію в 2015 році.

Як пише Сегодня, масштабну реконструкцію задумали в Держуправсправами при Адміністрації Президента. Автор проекту - архітектор Андрій Миргородський. "Це буде одне з кращих місць в Києві. З цього приводу є доручення президента країни", - розповів заступник голови КМДА з архітектури і землі Михайло Кучук.

Згідно з проектом, біля комплексу Мистецький арсенал з'явиться найбільша площа країни, а  історичні вали з'єднають містком і зроблять пішохідними. Вулиця Лаврська теж стане прогулянковою. Під самою площею з'явиться дворівневий підземний паркінг, поруч - два готелі і концертний майданчик.

У музейному комплексі буде багато нововведень, зокрема, дворівневий підземний двір, скляні прибудови з ескалаторами й ліфтами.

Весь проект оцінюють в 1,5 млрд. грн. Планується, що кошти виділить держава і, по можливості, інвестори. Будівництво почнуть вже в поточному році.

Нагадаємо, з 17 травня по 31 липня в Мистецькому арсеналі відбудеться перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва. Arsenale 2012 буде присвячена дослідженню циклічної природи сучасного мистецтва та його впливу на людське життя.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини