RU

На ремонт доріг Києва потрібно 8 млрд.грн., - Попов

30.07.2013, 12:53
На ремонт доріг Києва потрібно 8 млрд.грн., - Попов - Фото
Олександр Попов
На ремонт дорожньої мережі Києва необхідно 8 млрд.грн. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов  у рамках інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Ми розуміємо гостроту проблеми. Я сам люблю їздити, сідаю на вихідних в автомобіль і проїжджаю по районах, щоб зрозуміти масштабність проблеми. Тільки на ремонт потрібно близько 8 млрд.грн., але у нас такого потенціалу немає. Потрібно робити, так як ми зробили на проспекті Бажана, по Червоноармійській, коли ми верхній шар прибрали і поклали якісний, новий, за яким можна їздити. Те, що ми латаємо, через рік - це викинуті гроші", - сказав Попов.

Голова КМДА також розповів, у скільки обійшовся капітальний ремонт центральних вулиць міста та проспекту Бажана. "Бульвар Лесі України, Бажана, Червоноармійська, Горького (там ще потрібен один шар) - близько 180, до 200 млн.грн. Сьогодні це дороге задоволення - покласти хорошу дорогу. Там три шари, армовані. Якби у нас був повний обсяг ресурсів... Існує система розподілу грошей. Збір збирається з кожного літра бензину, кілька копійок ...", - зазначив він.

Попов сподівається, що Київ зможе отримати такі гроші для ремонту доріг в осяжному майбутньому? "Ми стараємося. За останні 2,5-3 роки ми практично вирішили питання проїзду з лівого берега на правий і навпаки, закінчуємо Поштову площу. Що стосується Поштової площі, ми до 8 серпня вже відкриємо перший тунель", - додав він.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини