RU

На реконструкцію Поштової площі піде 400 млн.грн.

02.10.2012, 11:02
На реконструкцію Поштової площі піде 400 млн.грн. - Фото
93c188850be02ad5546a64fd88a9a1dc.jpg
КП Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва уклало угоду з компанією Альтіс-холдинг на реконструкцію транспортної розв'язки на Поштовій площі. Вартість проекту становить 403,56 млн. гривень.

Як повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель, роботи з реконструкції почалися ще до проведення тендеру, причому на площі відразу з'явилася техніка "Борен-А" з групи Альтіс Олександра Глімбовського. Єдиним конкурентом було ПАТ Аеробуд, яке контролюється офшорними компаніями, близькими до одного з лідерів групи "Приват" Геннадія Боголюбова. Головою правління Аеробуд є Григорій Козинський, один із співзасновників ТОВ Рубікон-Трейдінг з групи Приват. Різниця між ціновими пропозиціями Альтіс-холдингу та Аеробуд становила лише 240 тис. гривень, або 0,06%.

За словами колишнього мера Києва і екс-голови Подільської районної держадміністрації Івана Салія, реконструкцію курирує прем'єр-міністр Микола Азаров. "Тендери в Україні давно мають умовний характер. Головне, що роботи нарешті почалися, адже цієї реконструкції Київ чекає вже 20 років. А оскільки прем'єр-міністр Микола Азаров особисто курує це будівництво, кошти виділятимуться своєчасно і реконструкція завершиться у відведений термін", - відзначив Салій.

Завершити реконструкцію планують у травні 2013 року. Розв'язка на Поштовій площі стане двох'ярусною. Верхній поверх буде спиратися на опорну стіну і палі, за рахунок чого площу вдасться розширити до самого берега Дніпра. Платформа площею 9 тис кв. м. з виходом на набережну стане повністю пішохідною і замінить невеликий місток через Набережне шосе.

Нагадаємо, раніше планувалося, що на реконструкцію площі піде 550 млн. грн. У зв'язку з будівництвом розв'язки з тунелями на Набережному шосе до травня наступного року обмежили рух. Шосе зменшили на дві смуги, перекривши 200-метровий - від перехрестя набережної і Боричевого Току у бік пам'ятника Магдебурзькому праву.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини