RU

На Поштовій площі відкривають тунель, а на Видубичах новий міст

08.08.2013, 09:42
На Поштовій площі відкривають тунель, а на Видубичах новий міст - Фото
Будівництво на Поштовій площі наближається до завершення
Сьогодні у Києві відкриють першу частину тунелю на Поштовій площі. Рух організовано по дві смуги в обидва боки. У майбутньому в цій частині тунелю буде три смуги у бік моста Патона і одна розгінна (поворот з Боричевого узвозу). Про це пише Сегодня.

Повністю тунель обіцяють здати до нового року. Друга частина тунелю буде прокладатися практично впритул до стіни Річкового вокзалу. У тунелі будуть передбачені кишені, де зможуть висаджуватися пасажири, щоб прямо звідти потрапляти на Річковий вокзал.

Пішохідний тунель з боку Сагайдачного на Поштову площу готовий у бетоні, але буде зданий разом з торговим центром під площею. Над запускаються сьогодні тунелем розмістять родзинку Поштової площі - світло-динамічний фонтан.

А вчора у Києві відкрили 700-метровий залізничний міст над автовокзалом на Видубичах, будівництво якого почалося ще в 2006 році. Цей міст допоможе вдвічі покращити пропускну здатність на відрізку Київ-Московський-Дарниця, а це склади йдуть в напрямках Ніжин, Яготин, Москва, що дозволить розвантажити центральний залізничний вокзал.

За сім років будівництва було витрачено 255 млн.грн. Ще 180 млн.грн. пішло на перекладку 22 км ліній зв'язку, 2,5 км каналізації та водопроводу і 12 км електромереж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини