RU

На Оболоні зосереджена третина небезпечних відходів Києва

18.07.2012, 14:47
На Оболоні зосереджена третина небезпечних відходів Києва - Фото
247a2be5caf6c04b3abcbd9d3d547f82.jpg
Найпроблемнішим з екологічної точки зору районом Києва є Оболонський. Таку думку висловив сьогодні заступник міністра екології та природних ресурсів України Ігор Вільдман в ході веб-конференції на RegioNews.

За словами Вільдмана, незважаючи на те, що Оболонь забудовувалася ще за радянськими ГОСТ, коли співвідношення зелених зон і житлових будинків відповідало екологічним нормам, саме тут утворюється найбільша кількість відходів.

"У 2011 році Оболонський район посів перше місце в Києві за утворенням надзвичайно великої кількості небезпечних відходів (I-III класів). За даними Головного управління статистики у м. Київ, в минулому році на Оболоні утворилося 3,6 тонн відходів речовин з помірно високим, високим і надзвичайно високим рівнем небезпеки", - підкреслив він, додавши, що це становить третину (32,7%) від усіх освічених у столиці відходів I-III класу небезпеки.

Також в центрі Оболонського району зосереджені підприємства харчової промисловості, на яких використовуються небезпечні хімічні речовини, зокрема, аміак і хлор, які є потенційними забруднювачами і змушують жителів довколишніх районів весь час бути напоготові в очікуванні екологічної катастрофи.

"Враховуючи, що протягом останніх років жителі великих міст потерпають від глобальних змін клімату, будь-яке необережне поводження з небезпечними відходами здатне привести до непоправних наслідків", - зазначив заступник міністра.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини