RU

На Хрещатику спиляють липи і висадять каштани

22.08.2012, 16:36
На Хрещатику спиляють липи і висадять каштани - Фото
Фото: kievcity.gov.ua
На місці сухих лип на вулиці Хрещатик у Києві висадять каштани. Роботи з капітального оновлення зелених насаджень заплановано на осінь. Про це повідомив гендиректор Київзеленбуд Михайло Царенко.

"Комісія оглянула зелені насадження на території Шевченківського району. Це обстеження пов'язано з втратою декоративної цінності вуличних зелених насаджень на Хрещатику. Фахівці замінять сухостійні дерева каштанами м'ясо-червоними "Бріоті", які не пошкоджуються каштановою мінуючою міллю. Вже сьогодні розпочато роботи зі знесення сухостійних лип", - пояснив Царенко, якого цитує прес-служба КМДА.

В КМДА нагадують, що в період проведення фінальної частини Євро-2012 значна частина дерев на Хрещатику потрапила в межі фан-зони. Навесні вже було спиляно засохлі дерева, в тому числі кінські каштани.

Дерева липи на вул. Хрещатик були висаджені в 2007 році, але через велике техногенне навантаження і надмірну загазованість повітря, засоленість грунту, порушення водного та поживного балансу, погіршення аерації грунту значна кількість лип втратили свою декоративну привабливість, а близько 70 дерев взагалі засохли.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини