RU

На Жуковому острові почалося будівництво

05.07.2010, 12:45

На Жуковому острові у Голосієвському районі Києва почалося будівництво. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Національного екологічного центру (НЕЦУ).

Згідно з повідомленням, будівництво почалося, "незважаючи на те, що останні три роки триває судовий процес, покликаний зупинити незаконну роздачу земель ландшафтного заповідника "Острів Жуків". Це сталося тоді, коли закінчилися три місяці, відведені столичній владі Кабінетом Міністрів на усунення незаконних забудов у Києві".

Громадські організації звернулися до органів контролювання з проханням зупинити незаконне будівництво.

"Особливу стурбованість викликають надзвичайно швидкі темпи будівництва, яке відбувається з очевидними порушеннями норм як природоохоронного законодавства, так і будівельних норм. Незаконна огорожа, роботи ведуться у людному місці, де немало відпочиваючих, - на березі затоки, недалеко від піщаних кар'єрів "Київміськбуд". Дивно, що адміністрація заповідника і міліція досі не змогли належно відреагувати", - зазначили у НЕЦУ.

Нагадаємо, ландшафтний заповідник "Острів Жуків" був створений у 1999 році. На засіданні Київради у серпні 2007 року депутати зменшили територію заповідника у 8 раз. Згідно з рішенням "Про затвердження кордонів ландшафтного заповідника місцевого значення" Жуків острів" його площа становила 196 га, а не 1620 га, як раніше. Рішення Київради було оскаржене у суді в грудні 2007 році. Судовий процес триває досі.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини