RU

На Володимирському ринку все спокійно: "рейдерське захоплення" закінчилося

27.05.2011, 10:59
На Володимирському ринку все спокійно:
be377d4a0ea534545e011e8c4cad8593.jpg

На Володимирському ринку все спокійно: "рейдерське захоплення" закінчилося
На Володимирському ринку у Києві прокуратура міста проводила перевірку дотримання вимог охорони навколишнього середовища. Виникла колотнеча, але зараз на ринку все спокійно. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив голова прес-служби київської міліції Володимир Поліщук.

За його словами, декілька днів поспіль на Володимирському ринку прокуратура Києва здійснює свої заходи - проводить перевірки природоохоронна інспекція. "Перед перевіркою прокуратура звернулася з листом до київського УБОЗу з проханням про виділення співробітників для забезпечення громадського порядку. Як прокуратура передбачала - так і сталося. Десь о 07:00 співробітники прокуратури повинні були зайти до директора ринку і там продовжувати перевірку. Працівники ринку, які про цю ситуацію давно знають, з якихось причин з цією перевіркою не погоджуються. Вони взяли співробітників прокуратури в кільце. Люди обступили співробітників прокуратури, вели себе агресивно. Внаслідок співробітників прокуратури з ринку вивели під захистом міліції", - зазначив голова прес-служби київської міліції.

Водночас, як розказав В.Поліщук, в міліцію Києва поступив сигнал про те, що на Володимирському ринку проводиться рейдерське захоплення. "Очевидно - від дирекції ринку. Вони - свідомо чи ні - вирішили назвати перевірку прокуратури рейдерським захопленням. В результаті на місце виїхав патруль і начальник територіального відділу міліції, який встановив, що це прокуратура проводить свої заходи", - зазначили в міліції.

"Ні про який штурм ринку не йдеться. Ніяких бійок або затримань також не було", - підкреслив В.Поліщук.

Він пояснив, що прокуратура Києва проводила свої заходи "на виконання п.6 плану роботи управління прокуратури із залученням фахівців контролюючих органів". "Прокуратура проводила перевірку дотримання вимог охорони навколишнього середовища, Закону України "Про оренду державного і комунального майна" виду діяльності КП "Київський ринок", - повідомили в міліції.

"Зараз на ринку все спокійно", - додав В.Поліщук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Беркут" штурмує Володимирський ринок на вул. Антоновича (колишня Горького) у Києві. За наявною інформацією, штурм здійснювався за розпорядженням природоохоронної прокуратури.

Володимирський ринок - один з центральних елітних ринків столиці. Ринок розрахований на 485 торгових місць, передбачені 19 холодильних камер, є спеціальне морозильне відділення і декілька ліфтів. Торгова площа ринку - 3181 кв.м. Володимирський ринок стоїть в числі перших в черзі на реконструкцію.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини