RU

На під'їздах до мосту Патона обмежать рух

05.11.2009, 10:30

У зв'язку з будівництвом підпорної стіни на реконструкції транспортної розв'язки на перетині Дніпровськоъ набережної і пр. Возз'єднання з 10 по 20 листопада буде закрито рух всіх видів транспорту.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Київської міськдержадміністрації, зокрема, рух буде обмежено:

- на правоповоротному з'їзді з Русанівської набережної на міст Патона. Рух транспорту буде організований по вулиці Ентузіастів, М.Раскової і Плеханова з виїздом на пр. Возз'єднання;

- на правоповоротному з'їзді з мосту Патона на Дніпровську набережну до вул. П.Тичини. Рух транспорту організований по пр.Возз'єднання, з'їзду на вул. Березняківську; вулиці П.Тичини з виїздом на Дніпровську набережну;

- на вул. Серафимовича від вул. Бучми до Дніпровської набережної в обох напрямах. Рух транспорту буде організовано по вул. Бучми, П.Тичини і по Дніпровській набережній.

У мерії також вказали, що зараз триває завершальний етап реконструкції розв'язки. Будівельники працюють майже цілодобово для того, щоб мінімізувати тимчасові незручності, пов'язані з обмеженням руху транспорту. Вже повністю побудовано тунель, зараз в ньому ведуться обробні роботи, встановлюються водостоки.

Реконструкція розв'язки дозволить ліквідувати світлофори і організувати рух так, щоб транспортні потоки не перетиналися. Таким чином, пропускна спроможність збільшиться у 1,5 рази. Фахівці КП "Київавтодор" збираються закінчити всі роботи до кінця листопада, відповідно до проекту.

Нагадаємо, будівельні роботи біля моста Патона почалися у жовтні минулого року.

Також нагадаємо, що для розв'язання транспортної проблеми у Києві розроблено Програму будівництва і реконструкції дорожньо-транспортних об'єктів на 2007-2011 роки, що передбачає залучення майже 20 млрд. гривень.

ДАІ і ситуація на дорогах: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини