RU

На Оболоні побудують дві 40--поверхові вежі-офіси

11.08.2008, 11:20

ЗАТ "Трест "Київміськбуд-1" виступило замовником будівництва офісного комплексу з двох 40-поверхових веж на перетині вул. Тимошенка та пр. Оболонського в Оболонському районі Києва.

Як повідомляє газета "Сьогодні", проектні пропозиції з будівництва комплексу, розроблені архітектурною майстернею "Вісак", було представлено секції Містобудівної ради Києва.

Територію, на якій планується будівництво площею 1,76 га, відведено в оренду під будівництво підземного торгівельного комплексу над ст. м. "Мінська". Для реалізації проекту планується довідвести ще 0,32 га.

Площа офісів у комплексі становитиме 70,5 тис. кв.м, площа торгівельних приміщень - 11 тис. кв.м.

До складу комплексу увійде наземний багаторівневий паркінг на 1650 машиномісць.

У перспективі корпорація планує будівництво ще одного висотного комплексу в районі ст. м. "Мінська".

За словами представника корпорації, будівництво хмарочосів над лінією метро "технічно можливе". Для вивчення цього питання проводилися спеціальні дослідження.

Нагадаємо, раніше Містобудівній раді Києва пропонували схвалити передпроектні пропозиції з будівництва торгівельно-офісного комплексу на вул. Милославській у Деснянському районі Києва. Площа земельної ділянки під забудову становить 2,076 га. На ній планується побудувати 19-поверхову будівлю з 5-поверховим стилобатом. У стилобаті розташують гіпермаркети, супермаркети, салони-магазини, кафе, зали для танців, спортзали, боулінг та кінозал ,а у висотній частини будівлі - офіси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини