RU

На мосту Патона розпочалася реконструкція

22.10.2008, 11:04

На мосту Патона розпочалася реконструкція
Біля мосту Патона почалися будівельні роботи. Тут роблять транспортну розв'язку на перетині Дніпровської набережної, пр. Возз'єднання і вулиці Серафимовича.

На об'єкті вже почали копати траншеї для перекладки інженерних комунікацій і "зрізати" схил під майбутній заїзд на проспект Возз'єднання, пише газета "Сегодня".

За словами заступника директора КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва" Миколи Васильцова, основні роботи почнуться у листопаді. Обіцяють, що рух від цього не постраждає. "Ви побачите, що тут вже зараз твориться у годину пік, куди ж ще закривати дорогу. Будемо працювати ночами", - додав він. Правда, для розв'язки доведеться "розрізати" нові з'їзди на пр.Возз'єднання, так що потрапити на міст буде нереально.

Всі роботи планують завершити до кінця 2009 року, і це обійдеться у 25 млн. грн.

Чиновники вважають, що, нова розв'язка має значно полегшити життя столичним автомобілістам. У проекті планують з'єднати Дніпровську і Русанівську набережні спеціальним тунелем. Це дозволить направляти машини, що заїжджають на міст Патона з Дніпровської набережної, в обхід потоків, що рухаються лівим берегом. Чотирьохполосна Дніпровська набережна стане односторонньою - з Русанівки. Зміниться і з'їзд з мосту на набережну - тут буде ще один лівий поворот з Серафимовича. Поки ж, без з'їзду, люди вимушені їхати через паралельну до пр.Возз'єднання вулицю Серафимовича.

Нагадаємо, для розв'язання цієї транспортної проблеми у Києві розроблено Програму будівництва і реконструкції дорожньо-транспортних об'єктів на 2007-2011 роки, що передбачає залучення майже 20 млрд. гривень.

Згідно із програмою, передбачено облаштування і відновлення 80 об'єктів. Серед основних об'єктів це: будівництво Подільського мостового переходу через Дніпро, реконструкція транспортної розв'язки на Московській площі, реконструкція транспортної розв'язки на Ленінградській площі, будівництво транспортної розв'язки біля станції метро "Дніпро", реконструкція Поштової площі, будівництво транспортної розв'язки на перетині Дніпровської набережної і проспекту Возз'єднання, будівництво Великої окружної дороги на ділянці від вулиці Богатирської до Мінського шосе, реконструкція мосту ім. Патона, реконструкція транспортної розв'язки на перетині вул. Гетьмана з проспектом Перемоги (Шулявський шляхопровід).


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини