RU

На київській залізниці посилили охорону через теракт у "Домодєдово"

26.01.2011, 16:55
На київській залізниці посилили охорону через теракт у
21e8002b07a8be00ad2cb0c8d70204bc.jpg

На київській залізниці посилили охорону через теракт у "Домодєдово"

У зв'язку з терактом в аеропорту "Домодєдово" на вокзалах і привокзальних площах у кордонах Південно-Західної залізниці, зокрема і на центральній залізниці столиці, будуть впроваджені додаткові заходи безпеки.


Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ПЗЗ, зокрема, для забезпечення громадського порядку і безпеки пасажирів на території вокзалів залучені додаткові підрозділи транспортної міліції, підрозділ служби воєнізованої охорони ППЗ, представники МНС і охоронної фірми.

Вільний доступ на територію вокзалу, привокзальну площу, камери зберігання, зали очікування, приміщення квиткових кас, переходи знайдуться під цілодобовим відеонаглядом, зазначили у ПЗЗ.

Крім того, проводяться позапланові перевірки території вокзалів і підсобних приміщень для виявлення підозрілих предметів, які можуть містити вибуховий пристрій. Також збільшена періодичність сповіщення пасажирів про заходи безпеки, йдеться в повідомленні.

Крім того, кінологічна служба воєнізованої охорони на ПЗЗ здійснює додаткове патрулювання заборонених зон. З працівниками залізниці і з черговими змінами проведені позапланові інструктажі про дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій і виявлення вибухонебезпечних предметів.

Керівництво ПЗЗ сподівається, що пасажири з розумінням поставляться до можливих незручностей у зв'язку з введенням додаткових заходів безпеки, закликає їх бути уважними і обережними, повідомляти про небезпечні предмети, особливо залишені без нагляду, і не брати у сторонніх людей речі на тимчасове зберігання.

Нагадаємо, теракт у залі прибуття іноземних рейсів аеропорту "Домодєдово" був скоєний 24 січня. Спрацював вибуховий пристрій потужністю до п'яти кілограмів у тротиловому еквіваленті, закріплений на поясі у терориста-смертника.

Від вибуху загинули 35 осіб, зокрема сам терорист-смертник. У лікарнях перебувають 117 поранених, серед яких громадяни Таджикистану, Нігерії, Німеччини, Словенії, Словаччини, Молдови, Франції, Італії.

Середа оголошена в Москві і Московській області днем жалоби. Відмінені всі розважальні програми на телевізійних каналах, приспущені прапори. Поминальні служби пройдуть у багатьох церквах, у мечетях і синагогах.

Теракт у "Домодєдово": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини