RU

На канікулах київські школярі можуть ходити у музеї безкоштовно

16.06.2010, 16:55

Учні столичних шкіл, ліцеїв, гімназій, ПТУ, а також студенти вищих навчальних закладів зможуть безкоштовно відвідувати музеї під час літніх канікул. Про це заявив заступник мера Києва Віталій Журавський.

"Якщо школярі або студенти залишаються на літо у місті, то канікули можна проводити з користю, адже під час навчального року не завжди є час для відвідування музеїв і виставок. Тим більше, вхід у міські музеї для юних киян безкоштовний", - зазначив чиновник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі столичної мерії.

В.Журавський також нагадав, що відповідно до рішення Київради учні шкіл і студенти кілька разів у тиждень можуть безкоштовно відвідати комунальні музеї і театри. Зокрема по неділях - Музей історії Києва, Київський музей російського мистецтва, Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, Музей видатних діячів української культури, Музей книги і книгодрукування України, Історико-архітектурний пам'ятник-музей "Київська фортеця", Музей театрального, музичного і кіномистецтва України, Національний центр народної культури "Музей Івана Гончара" і Київський літературно-меморіальний музей-квартира Павла Тичини.

По суботах безкоштовний вхід для школярів і студентів буде у Музеї гетьманства і Музеї Максима Рильського, а по понеділках - у Музеї українського народного декоративного мистецтва.

Крім того, у 1-й, 2-й і 4-й вівторок, а також 3-тю суботу місяця школярі і студенти зможуть безкоштовно відвідати Музей-майстерню І. Кавалерідзе.

Віталій Журавський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини