RU

На Генплан Києва знадобиться 400 млрд. грн.

22.04.2010, 12:55

На реалізацію комплексу заходів, які будуть передбачені в новому Генеральному плані міста Києва, знадобиться близько 400 млрд. грн. Про це під час представлення концепції стратегічного розвитку міста заявила заступник начальника управління Генерального плану Тетяна Нечаєва.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т.Нечаєва зазначила, що, за попередніми розрахунками, загалом на реалізацію нового Генплану потрібно близько 400 млрд. грн. "З них на житлове будівництво необхідно близько 200 мільярдів. Якщо враховувати, що у 2008 році інвестиції в житлове будівництво Києва становили 10 мільярдів, то це 20-річна програма", - зазначила вона.

Крім того, 105 млрд. грн. необхідно буде спрямувати у транспортну сферу столиці. На інженерне забезпечення міста, за словами Т.Нечаєвої, необхідно близько 52 млрд. грн., на соціальне будівництво - близько 25 млрд. грн., на озеленення - 5 млрд. грн. "Це загальні розрахунки. Ми передбачаємо, що у самому Генеральному плані будуть коректуватися окремі параметри", - наголосила вона.

Нагадаємо, рішення про розроблення нового плану розвитку столиці до 2025 року було прийнято на сесії Київради 18 вересня 2008 року. Новий Генплан передбачає реконструкцію 49 парків і 84 скверів, відродження річки Либідь та інших малих київських рік. Також передбачається збільшити у чотири рази площу автошляхів, побудувати в центрі міста двоярусні тунелі і естакади і 26 млн. кв. м житла.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини