RU

Німці за 10 млрд. грн. можуть замінити 60% трубопроводів Києва

27.03.2012, 10:51
Німці  за 10 млрд. грн. можуть замінити 60% трубопроводів Києва - Фото
Німецькі експерти впевнені, що при заміні труб споживачі відчують економічний ефект
Фахівці німецької компанії ECHI (Energieconsulting Heidelberg International) провели технічний аудит теплових мереж Києва на замовлення ПАТ Київенерго.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у департаменті корпоративних комунікацій Київенерго, за підсумками перевірки експерти рекомендували замінити близько 60% трубопроводів, поступово відмовлятися від центральних теплових пунктів і встановлювати індивідуальні пункти. При цьому будинку повинні оснащуватися приладами обліку тепла.

На думку експертів, якщо не змінювати систему експлуатації міського теплового господарства, якість надаваних споживачам послуг погіршиться, а витрачання тепла - збільшиться. Орієнтовні витрати на реалізацію проекту заміни тепломереж - 10 млрд. грн. Результатом капіталовкладень, як обіцяють аудитори, буде поліпшення надійності теплопостачання та економічний ефект і для Київенерго, і для споживачів.

"Висновок незалежних експертів підтверджує єдиний правильний шлях розвитку міської системи теплопостачання - інвестувати в її модернізацію. Це мільярди гривень, які без навантаження на міський бюджет можна залучити тільки в рамках державно-приватного партнерства. Втрата в цьому випадку приведе до необоротних процесів руйнування системи теплопостачання Києва , загрози безпеки киян, зростання витрат на поставку тепла й втрату його якості ", - вважає гендиректор Київенерго Олександр Фоменко.

Нагадаємо, компанії Київенерго і ECHI домовилися про проведення технічного аудиту тепломереж Києва в минулому році з метою визначити пріоритети модернізації мереж.

ПАТ Київенерго входить до складу найбільшої в Україні приватної енергетичної компанії ДТЕК, яка, в свою чергу, є частиною фінансово-промислової групи Систем Кепітал Менеджмент, 100% акцій якої належить бізнесменові Ринату Ахметову.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини