RU

Німецькі фанати скинулися на пожертву для київської лікарні

15.06.2012, 17:16
Німецькі фанати скинулися на пожертву для київської лікарні - Фото
Фото: Getty Images
Вболівальники збірної Німеччини зібрали в містечку Юберлінген чотири тисячі євро і передали їх Українському дитячому центру клінічної токсикології в Києві. "Ми знаємо, що тут ще існує велика потреба, що на певне обладнання не вистачає грошей. Діти страждають у всьому світі, там, де ми живемо, і тут, в Україні. Ми б хотіли допомогти дітям, які мають не так багато, як наші. Кожне євро, кожна гривня підуть на користь", - зазначив представник німецьких уболівальників.

Як пише Сегодня, на подаровані кошти центр планує закупити витратні матеріали та пульсоксиметри (прилади для вимірювання рівня гемоглобіну). Керівник медустанови Борис Шейман розповів, що це обладнання дозволить заповнити прогалину "в наших можливостях, коли до нас потрапляють діти, які постраждали від пожеж, діти з інгаляційними отруєннями".

Дитячий центр клінічної токсикології відкрився на базі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" у 2010 році. Щороку він надає допомогу п'яти сотням пацієнтів зі складними хворобами.

Спецпроект "Чемпіонат Європи з  футболу 2012"
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини