RU

МВС: акція протесту у Києві проходить мирно

26.03.2009, 11:24

Акція протесту, яка проходить під стінами Київської міськадміністрації, проти дій київської влади та ініціатив столичного міського голови Леоніда Черновецького, проходить мирно, без порушення громадського порядку. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомив начальник відділу зі зв'язків з громадськістю ГУ МВС у Києві Володимир Поліщук.

За його словами, у страйку беруть участь близько 2 тис. осіб. Для підтримки громадського порядку на місце проведення страйку направлено близько 300 співробітників міліції.

В. Поліщук відмітив, що на 11.00 не зафіксовано ніяких правопорушень. Страйкуючі зайняли територію перед КМДА. По вулиці Хрещатик рух транспорту здійснюється безперешкодно. Разом з тим, він відмітив, що маршрутні таксі припаркувалося в ряд, не блокуючи рух транспорту.

Нагадаємо, сьогодні Національний комітет порятунку бізнесу проводить акцію протесту проти дій київської влади та ініціатив столичного міського голови. Участь в цій акції беруть представники різних професій. Мітингуючі мають намір прямувати до Секретаріату Президента.

Також нагадаємо, що в акції беруть участь водії київських маршруток, які не вийшли сьогодні на роботу. Перевізники вимагають відставки мера міста Л. Черновецького.

Черновецкий та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини