RU

Музей історії Києва приніс місту 170 тис. грн. збитку

06.03.2012, 16:34
Музей історії Києва приніс місту 170 тис. грн. збитку - Фото
eba3a44cb02a8c6ae115a34bb378261a.jpg
Працівники Державної фінансової інспекції перевірили фінансово-господарську діяльність Музею історії Києва за період з 1 лютого 2009 по 1 грудня 2011 року.

Ревізори виявили фінансово-бюджетні порушення, які завдали збитків на загальну суму 213 тис. грн. З цієї суми 172,37 тис. грн. - збиток київського бюджету, спровокований завищенням музейного фонду оплати праці, повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держфінінспекції.

Як з'ясувалося в ході перевірки, в штатний розклад музей включив щомісячну доплату працівникам закладів культури та мистецтва Києва, передбачену на 2007-2008 рр. Працівникам музею, які їздили у відрядження, не виплачувалися добові (на загальну суму 35,83 тис. грн).

У той же час перший заступник директора закладу отримував різницю в посадових окладах (директора та його заступника) за виконання обов'язків керівника (порушення на 1,7 тис. грн.). У посадовій інструкції сказано, що в обов'язки першого заступника входить виконання роботи керівника під час відсутності останнього.

В результаті перевірки троє посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, щодо одного працівника складено протокол за порушення бюджетного законодавства.

Нагадаємо, раніше міністр культури Михайло Кулиняк звільнив ряд директорів київських музеїв та заповідників. Зокрема, була звільнена директор заповідника Софія Київська Неллі Куковальська, керівник заповідника Києво-Печерської Лаври Марина Громова, гендиректор музею Тараса Шевченка Наталія Клименко та директор музею в Пирогово Павло Федак. Деякі експерти назвали це прикладом зачистки, наполягаючи, що Кулиняк намагається розставити на ключові посади своїх людей.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини