RU

Музей Однієї вулиці на Андріївському узвозі можуть закрити

03.05.2012, 14:34
Музей Однієї вулиці на Андріївському узвозі можуть закрити - Фото
ea59d3dcf648e7d7f47d503e04cf97c6.jpg
Музей Однієї вулиці на Андріївському узвозі фінансувався за рахунок грошей відвідувачів, проте після того, як прохід до музею закрили у зв'язку з реконструкцією вулиці, єдине джерело доходу зникло. Серед витрат закладу культури - орендна плата, комунальні платежі, плата за електроенергію та послуги зв'язку, заробітна плата співробітників і обов'язкові відрахування до фондів соціального страхування.

Як повідомили в прес-службі голови комісії Київради з питань культури і туризму Олександра Бригинця, музей просить відміни (на 2012 рік) нинішньої орендної плати та встановлення її на рівні 1 грн. - Так, як це передбачено для бюджетних закладів. Депутат упевнений, що влада, яка затіяла ремонт фасадів будівель Андріївського узвозу, повинна відшкодувати музею його збитки.

На сьогоднішній день у музею немає боргів перед бюджетом міста й країни.

Нагадаємо, прохід на Андріївський узвіз закритий через реконструкцію, яку влада обіцяє закінчити до дня Києва. У зв'язку зі скандальними будівельними й реконструкційними  роботами кілька музеїв на історичній вулиці тимчасово закрилися.

Досьє на Олександра Бригинця
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини