RU

Музеї з Лаври виселяти не будуть

31.03.2011, 15:40

Київська міська держадміністрація обіцяє не виселяти музеї, які перебувають на території Києво-Печерської Лаври. Про це заявив глава КМДА Олександр Попов.

"У нас є домовленість з Українською православною церквою. Ми не будемо виселяти музеї, вони там залишаться", - заявив О.Попов, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

До того ж глава КМДА зазначив, що міська влада вивчає можливість будівництва приміщень для цих музеїв.

"Ми проводимо подальшу роботу за рішенням проблем з будівництва тих установ, які можуть надалі бути використані під таке призначення. Це не буде швидко. Тому найближчим часом у нас масового переселення з Лаври не буде. Це питання вирішене", - сказав О.Попов.

Нагадаємо, 15 липня 2010 року Київрада прийняла рішення "Про дачу згоди на безкоштовну передачу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у державну власність".

Відповідно до рішення, приміщення, в яких знаходиться Національний музей українського народного декоративного мистецтва, Державний музей театрального, музичного і кіномистецтва України, Музей книги і книгодрукування України передаються у державну власність, після розміщення музеїв на площах, які є у держвласності.

До того ж прес-секретар глави УПЦ (МП) протоієрей Георгій напередодні заявив, що на території Києво-Печерської Лаври повинні бути музеї тільки релігійної спрямованості.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>
Олександр Попов: біографія та добірка новин>>>
Попов та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини