RU

Муніципальна міліція займеться спальними районами Києва

18.06.2012, 17:48
Муніципальна міліція займеться спальними районами Києва - Фото
Голова КМДА обіцяє, що міліція не залишиться без роботи (фото: прес-служба МВС)
Створення в Києві муніципальної міліції значно полегшить роботу дільничних інспекторів і допоможе забезпечити громадський порядок в місті, в першу чергу в спальних районах. Таку впевненість висловив голова КМДА Олександр Попов, відповідаючи на питання журналістів, чи не залишить муніципальна міліція без роботи, зокрема, дільничних інспекторів.

"Муніципальна міліція покликана не замінити державні правоохоронні органи, а посилити роботу в частині забезпечення громадського порядку. Її завдання, перш за все, попереджати правопорушення, гарантувати безпеку киян. Міліція ж, в тому числі дільничні інспектори, крім попередження злочинів займаються їх розслідуванням", - зазначив Попов, якого цитує прес-служба КМДА.

Попов висловив упевненість, що муніципальна міліція полегшить роботу із забезпечення порядку в першу чергу саме дільничним.

"Співробітники муніципальної міліції будуть тісно співпрацювати з дільничними. Забезпечувати порядок та безпеку киян у спальних районах, у київських дворах, школах. Сьогодні, відверто кажучи, у дільничних іноді фізично не вистачає сил і часу проводити цю роботу на належному рівні. Муніципальна міліція допоможе це зробити", - зазначив він.

Нагадаємо, що одним з питань, винесених на Перший київський референдум, є питання: "Чи схвалюєте Ви створення в Києві підпорядкованої міській громаді муніципальної міліції, яка повинна забезпечувати порядок у місті і безпеку жителів?". За проведення референдуму зібрано 334 тисячі підписів киян.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини