RU

Мулові поля під Києвом тліють досі

13.10.2009, 11:43

ВАТ "Київводоканал" продовжує ліквідацію осередків тління на площі до 0,8 га на мулових полях Бортницької станції аерації (БСА).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі МНС України, 12 жовтня біля села Гнідин Бориспільського району (Київська область) на мулових полях БСА проводилося гасіння шляхом підтоплення окремих осередків займання сухої трави, виявлених 8 жовтня на загальній площі близько 8 га.

За даними СЕС Дарницького району Києва і СЕС Бориспільського району, наявність у повітрі шкідливих речовин не перевищує гранично допустимі концентрації, загрози для населених пунктів немає. Попередня причина займання - підпал сухої трави невідомою особою.

Нагадаємо, раніше ВАТ "Київводоканал" попередив жителів столиці про можливі шкідливі викиди в атмосферу в зв'язку з горінням мулових полів БСА.

При цьому директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко заявляв, що головну небезпеку від горіння мулових полів Бортницької станції аерації представляють сполуки ртуті, кадмію, цинку і свинцю.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини