RU

МОЗ: Через відсутність ліків у Києві закрили 19 аптек

02.11.2009, 16:59

У Києві закрили 19 аптек, в яких не було необхідних наборів ліків. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник Міністра охорони здоров'я України Василь Лазоришинець.

"Ми співпрацюємо з органами безпеки, з прокуратурою, і вже вчора Служба безпеки України закрила 19 аптек у Києві, в яких не було набору, рекомендованого Міністерством охорони здоров'я", - сказав В.Лазоришинець, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, станом на сьогодні в київських аптеках спостерігається дефіцит масок, оксолінової мазі і препаратів - амізону, арбідолу, аміксину, анаферону і афлубіну. Кияни змушені носити власноруч зроблені марлеві пов'язки. Деякі використовують для цих цілей будівельні маски і респіратори.

Раніше Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич констатував, що в Україні почалася епідемія "свинячого грипу". При цьому в дев'яти областях України було оголошено карантин.

За оперативними даними Моз, на 2 листопада в Україні від грипу і ГРВІ померли 67 осіб. Офіційно зареєстровано 255 тисяч хворих на грип і ГРВІ. 15 тисяч осіб проходять лікування у стаціонарі, 170 з яких - у відділеннях інтенсивної терапії.

Крім того, офіційно підтверджені 22 випадки захворювання на "свинячий" грип A(H1N1).

Свинячий грип: добірка новин>>>
Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини