RU

Москаль назвав Черновецького "психічно нездоровим хуліганом"

25.03.2009, 13:01

Народний депутат Геннадій Москаль сумнівається у психічному здоров'ї мера Києва Леоніда Черновецького і кваліфікує його поведінку як "хуліганство".

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", Г.Москаль, зокрема, відзначив: "Інтерв'ю столичного мера Леоніда Черновецького, яке він дав майже в оголеному вигляді, свідчить про його психічне нездоров'я. Воно продемонструвало схильність мера до публічного роздягання".

За словами народного депутата, в Україні, очевидно, не знайдеться людини, яка б публічно заявила, що Л.Черновецький - психічно здоровий. "Це трагедія для Києва і України: мер поводиться неадекватно і з підозрою на явні психічні розлади", - додав він.

При цьому представник "Народної самооборони" кваліфікував ексгібіціонізм мера як "хуліганство" або "безчинство у громадських місцях". На його думку, боротися із проявами ексгібіціонізму повинні медики, оскільки їхнє завдання - "обстежити психіку ексгібіціоніста". "Таких людей - ексгібіціоністів - направляють на обстеження і лікування до психіатричних клінік. Ексгібіціонізм - ненормальна і неадекватна поведінка людини", - відзначив Г.Москаль.

Нагадаємо, раніше на засіданні Тимчасової комісії Верховної Ради з питань розслідування діяльності київської міської влади було прийняте одностайне рішення про проведення психіатричної експертизи Л.Черновецького.
Однак минулого тижня столичний градоначальник заявив, що не має наміру проходити психіатричну експертизу.

Водночас, соціальний психолог Олег Покальчук вважає, що Л.Черновецький потерпає від параної. "У всіх політиків з головою не все гаразд. Вони працюють в умовах стресу, параної їм не уникнути", - заявляв він, додавши, що психічних захворювань у мера Києва немає.

У свою чергу, виконавчий секретар Асоціації психіатрів України, відомий психіатр і правозахисник Семен Глузман, говорячи про психіатричну експертизу Л.Черновецького, зазначав, що примусова психіатрична експертиза можлива тільки у разі соціальної небезпеки індивіда, чого не можна сказати про мера Києва. "Існує Закон України "Про психіатричну допомогу". У ньому передбачена конкретна процедура, коли людина може бути піддана проти його волі огляду психіатром. Це пов'язано з конкретними обставинами, коли людина, наприклад, соціально небезпечна. Мені не доводилося чути, щоб пан Черновецький когось покусав на Хрещатику", - наголосив він.

Геннадій Москаль: біографія і добірка новин>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини