RU

МНС: Київські пляжі не готові до купального сезону

02.06.2011, 09:30
МНС: Київські пляжі не готові до купального сезону - Фото
16ad7aa0a41928cb44588371c2f78fed.jpg

МНС: Київські пляжі не готові до купального сезону
Київські об'єкти масового відпочинку людей на воді не готові до купального сезону 2011 року. Такий висновок зробила Держінспекція громадського захисту і техногенної безпеки столичного управління МНС, яка провела планову перевірку столичних пляжів.

Як повідомляє прес-служба МНС, перевірка стосувалася дотримання правил охорони життя людей на водних об'єктах, а також діяльності пошуково-рятувальної служби КП "Плесо" з готовності її до реагування на надзвичайні ситуації.

За словами начальника Держінспекції громадського захисту і техногенної безпеки ГУ МНС Києва Олександра Комашка, більшість з перевірених місць масового відпочинку біля води не відповідає вимогам безпеки. У них немає документів на право відкриття і функціонування пляжів. Також не організоване постійне чергування сезонних рятувальних постів, відсутні обмежувальні буйки, не встановлені стенди з правилами безпечної поведінки на воді і надання першої медичної допомоги тим, хто потопає.

На сьогодні паспорт є тільки в одного з пляжів, обладнані рятувальними постами тільки 10 пляжів, з них - 6, обслуговує КП "Плесо". У деяких випадках зони відповідальності рятувальних постів значно перевищують встановлені нормативи.

"Все це створює небезпеку для відпочиваючих і може призвести до трагічних наслідків", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що КП "Плесо" підготувало до оздоровчого сезону 11 пляжів у столиці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини