RU

МНС: Диму над Києвом більше немає

03.08.2010, 12:30

Диму над Києвом більше немає. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила начальник Центру пропаганди УМНС Київської області Вікторія Рубан. За її словами, МНС працює у посиленому режимі, пожежонебезпечні райони регіону постійно патрулюються.

"Зараз ми об'їжджаємо регіон, наразі на території Київської області жодної пожежі не зареєстровано - ні в лісах, ні на торфовищах. Ми об'їжджаємо територію двічі на день - вранці і увечері, перевіряються всі місця можливого виникнення займань. У посиленому режимі працюємо вже тиждень. Це не пов'язано із задимленням, це пов'язано з літнім періодом", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи вистачить у обласного МНС людського і технічного ресурсу у разі виникнення пожеж, В.Рубан наголосила: "Ситуація під контролем, все у штатному режимі. Сил і засобів, необхідних для гасіння, достатньо".

За її словами, в цілодобовому чергуванні знаходиться 102 одиниці техніки, ще 116 одиниць - у резерві.

Нагадаємо, учора Київ "накрило" туманним серпанком, місцями з відчутним запахом диму. Точні причини цього в МНС не називали. Повідомили лише, що ні ліси, ні торфовища під столицею не горять. В МНС схилялися до версії про те, що дим в Київ прийшов з Російської Федерації, окремі регіони якої охоплені пожежами.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини