МНС: Диму над Києвом більше немає

03.08.2010, 12:30

Диму над Києвом більше немає. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила начальник Центру пропаганди УМНС Київської області Віктор

Диму над Києвом більше немає. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомила начальник Центру пропаганди УМНС Київської області Вікторія Рубан. За її словами, МНС працює у посиленому режимі, пожежонебезпечні райони регіону постійно патрулюються.

"Зараз ми об'їжджаємо регіон, наразі на території Київської області жодної пожежі не зареєстровано - ні в лісах, ні на торфовищах. Ми об'їжджаємо територію двічі на день - вранці і увечері, перевіряються всі місця можливого виникнення займань. У посиленому режимі працюємо вже тиждень. Це не пов'язано із задимленням, це пов'язано з літнім періодом", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, чи вистачить у обласного МНС людського і технічного ресурсу у разі виникнення пожеж, В.Рубан наголосила: "Ситуація під контролем, все у штатному режимі. Сил і засобів, необхідних для гасіння, достатньо".

За її словами, в цілодобовому чергуванні знаходиться 102 одиниці техніки, ще 116 одиниць - у резерві.

Нагадаємо, учора Київ "накрило" туманним серпанком, місцями з відчутним запахом диму. Точні причини цього в МНС не називали. Повідомили лише, що ні ліси, ні торфовища під столицею не горять. В МНС схилялися до версії про те, що дим в Київ прийшов з Російської Федерації, окремі регіони якої охоплені пожежами.