RU

Мирошников розповів про проект другого виходу на ст. м. "Вокзальна"

06.10.2008, 15:49

Комунальне підприємство (КП) "Київський метрополітен" проводить доопрацювання проекту будівництва другого виходу на станції метро "Вокзальна". Про це сьогодні під час Інтернет-конференції, що проходила у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), заявив начальник КП Петро Мирошников.

"Ми підготували проект будівництва (другого виходу на станції "Вокзальна", - ред.) і навіть провели тендер. Однак з урахуванням того, що за Генеральним планом розвитку Києва під вокзалом повинен пройти автомобільний тунель, а на території заводу "Ленінська кузня" планується будівництво великого ділового центру, виникла необхідність коректування проекту, чим ми зараз і займаємося. До кінця цього року нам обіцяють цю роботу закінчити", - зазначив П. Мирошников, додавши щодо будівництва другого переходу між станціями "Театральна" і Золоті ворота", що "зараз розробляється проект, після цього можна буде про це говорити детально".

Нагадаємо, спочатку, згідно з планами розвитку метрополітену, додатковий вихід на "Вокзальній" повинен був з'явитися в 2003 році. В цілому до Євро-2012 у Києві планують побудувати 20 нових станцій метро. Внаслідок цього протяжність ліній метрополітену збільшиться на 20 км.

Проекти другого пересадкового вузла між станціями "Золоті ворота" і "Театральна" розробив проектний інститут "Укрметротунельпроект" на замовлення КП "Київський метрополітен". Зокрема на розгляд метрополітенівцям було надано два варіанти проекту. Орієнтовний термін будівництва пересадкового вузла становить не менше 2,5 років. Очікується, що проектні роботи і експертиза буде проведено в наступному році.Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини