RU

Михаїла перенесуть з Майдану в наступному році

25.11.2008, 10:24

Київська міськдержадміністрація (КМДА) вирішила виготовити нову скульптуру Архистратега Михаїла на Майдані Незалежності до грудня 2009 року. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Нову скульптуру виготовлять з урахуванням відповідності історичними джерелами.

Планується її встановлення на Майдані Незалежності. Також можливе перенесення вже наявної скульптури з Печерських (Лядських) воріт в інше місце.

Заміна скульптури Архистратега Михаїла проводитиметься в рамках благоустрою Майдану Незалежності у наступному році.

Нагадаємо, заходи із благоустрою Майдану Незалежності передбачають заміну дизайну інформаційного екрану "Reinford", покращення дизайну майданчиків з контейнерами для сміття, впровадження новітніх технологій прибирання території Майдану Незалежності і впорядкування рекламних засобів. Також в рамках благоустрою передбачається установка мобільних туалетних кабін біля місць проведення святкових заходів, виконання робіт із зовнішнього і художнього освітлення фасадів будинків і споруд на Майдані Незалежності, модернізація наявного освітлення Майдана з передбаченням ілюмінації, голографічних лазерних установок, а також капітальний ремонт мереж дорожнього освітлення.

Попередня реконструкція Майдану Незалежності була у 2001 році.

Інші новини столиці >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини