RU

Метрополітен вважає подорожчання проїзду єдиним виходом

30.10.2008, 14:03

Начальник комунального підприємства "Київський метрополітен" Петро Мирошников вважає збільшення тарифів на проїзд у метро необхідним. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, П.Мирошников зазначив, що, з огляду на пільгові категорії громадян, сьогодні середня ціна проїзду в підземці становить 33,2-33,4 коп. за одну поїздку. Водночас згідно з розробленим КП тарифом на 2008 рік, ціна однієї поїздки повинна скласти в середньому 1,68 грн., а у 2009 року - близько 1,7 грн.

Непокритий дефіцит бюджету КП сьогодні становить близько 250 млн. грн. За словами П. Мирошникова, спеціальна комісія при Київраді дійшла висновку, що стан метрополітену "переходить зі стану гнітючого у стан більш важкий".

"Тому ми сьогодні і говоримо, і ставимо питання про збільшення тарифів. Оскільки експлуатувати метрополітен, яким сьогодні користуються в робочі дні понад 2 млн. людей, звичайно, захід більш відповідальний", - наголосив він.

Відповідаючи на запитання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, коли будуть введені нові ціни на проїзд, керівник метрополітену зазначив, що це не в компетенції комунального підприємства.

Водночас П.Мирошников повідомив, що збільшення цін не відчують покупці проїзного на рік: для них одна поїздка в підземці коштуватиме 50 коп. Однак разова поїздка (без проїзного) коштуватиме киянам і гостям столиці 2 грн.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини