Метро Львівська брама киянам обіцяють відкрити через два роки

Метро Львівська брама киянам обіцяють відкрити через два роки - Фото
14.01.2013, 15:43

У Київській міськадміністрації знову обіцяють відновити будівництво законсервованої з 1996 року станції

Станція метро Львівська брама може бути введена в експлуатацію через два роки. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов сьогодні на брифінгу в Києві, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Ми зараз формуємо бюджет розвитку Києва на 2013 рік, і моя позиція така, що нам в цьому році треба почати робити "проходку", для того, щоб через два роки ми цю станцію відкрили", - заявив Попов, додавши, що швидше це зробити не вдасться.

За його словами, станція Львівська брама важлива не тільки з точки зору транспортних проблем, а ще й для вирішення архітектурного комплексу Львівської площі. "Я впевнений, що в цьому році ми почнемо будівництво", - сказав Попов.

Нагадаємо, станція Львівська брама законсервована з 1996 року. Її будівництво почали в 1991 році, але через відсутність коштів і комплексного рішення реконструкції Львівської площі роботи заморозили. Терміни закінчення будівництва багато разів переносилися. Хоча міська влада періодично заявляла про швидкий початок добудови, фактично роботи не починалися.


Досьє на Олександра Попова