RU

Метро може подорожчати вже цього літа

14.02.2011, 11:25
Метро може подорожчати вже цього літа - Фото
47e9ac6dafc6f9485ffe6ec0bf270253.jpg

Метро може подорожчати вже цього літа
Проїзд у київському метрополітені може подорожчати цього літа. У мерії обіцяють, що зможуть стримати зростання цін протягом одного кварталу. Про це в інтерв'ю газеті "Коментарі" сказав начальник Головного управління транспорту і зв'язку Києва Євген Водовозов.

"Метро завжди говорить, що треба збільшувати тариф на проїзд, однак у цьому випадку, у нас є право стримати ціни... У будь-якому випадку на процедуру збільшення нам потрібен квартал, ми її ще навіть не почали. Так що квартал - це точно", - наголосив Є.Водовозов.

Крім того, за його словами, мерія не зацікавлена у тому, щоб дорожчав проїзд у маршрутному таксі, але перевізники собі у збиток працювати не будуть. "Ми не зацікавлені у тому, щоб тарифи збільшувалися - ми стоїмо на боці киян, а не перевізників, але у збиток собі вони працювати не будуть. У такому випадку вони просто зупиняться. Є система, коли вони повинні довести нам, що необхідно збільшити ціни На сьогодні заявки на збільшення тарифів подали 23 підприємства, збільшили тільки двом", - сказав Є.Водовозов.

За словами чиновника, причина збільшення тарифу криється у збільшенні цін на паливо і збільшення мінімальної зарплати. "Ми нормально спілкуємося із перевізниками. Більшість із них не хоче збільшувати вартість проїзду більш ніж на 50 копійок, хоч у них є можливість довести і більше", - сказав начальник Головного управління транспорту і зв'язку Києва.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини