RU

Мешканці центральної вулиці Києва ризикують залишитися без газу

22.07.2010, 15:55

Мешканці будинку N3 по вулиці Трьохсвятительській можуть залишитися без газопостачання через аварійну ситуацію, викликану зміщенням ґрунту з подальшим частковим обвалом підпірної стіни на перетині вулиць Костельна і Трьохсвятительська. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі ВАТ "Київгаз".

Інша частина підпірної стіни, в якій проходить газопровід низького тиску, також перебуває в аварійному стані.

За словами глави правління ВАТ "Київгаз" Сергія Слепканя, ще 12 липня компанія проінформувала київську владу про зміщення ґрунту і обвал підпірної стіни і рекомендувала якнайшвидше ліквідувати аварійну ситуацію.

"Виконання робіт зі зміцнення стіни - виняткова компетенція влади, а "Київгаз" зі свого боку вже здійснив комплекс робіт, який дасть змогу перекрити подачу газу по аварійній ділянці газопроводу у разі виникнення небезпеки. Отже, ми працювали на випередження ситуації. Також "Київгаз" здійснює цілодобовий нагляд за місцем надзвичайної ситуації і перевірку на загазованість найближчих підземних комунікацій", - зазначив С.Слепкань.

21 липня відбулося засідання комісії КМДА, на якому було вирішено доручити Шевченківській райдержадміністрації розробити проект зміцнення підпірної стіни.

Нагадаємо, раніше депутат Київради Олександр Бригінець заявляв про те, що через руйнування підпірної стіни навпроти Александровського костелу під обвалом може зникнути вулиця Костельна.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини