RU

Вибори мера Києва: можливі дати проведення

21.05.2012, 14:46
Вибори мера Києва: можливі дати проведення - Фото
758d17e2141382ab96780389e38a6a86.jpg
Вибори в Києві можуть відбутися і в 2015 році. Про те, що дата виборів у Києві розглядається в діапазоні 2012-2015 років, повідомив спікер Володимир Литвин сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ.

Литвин зазначив, що в даний час це питання за його дорученням відпрацьовується в парламентському комітеті, який очолює Олександр Омельченко. "На середу заплановано засідання комітету для того, щоб внести відповідні пропозиції Верховній Раді України. Діапазон великий - від цього року, до 2015 року ... Я вважаю, що термін перебування міського голови на посаді закінчується з того дня, коли він вступив на посаду. Це - початок червня, і потрібно приймати рішення. Не потрібно до цього залучати політичні рішення й соціологію", - сказав він.

У свою чергу лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов зазначив, що питання виборів мера Києва ускладнюється тим, що ще немає визначеності проводити їх разом із виборами депутатів міськради або окремо, тому на сьогоднішній день розглядаються три варіанти. Перший - це 4 червня, коли закінчиться термін повноважень нинішнього мера, плюс 60 днів на виборчу кампанію. Другий - червень наступного року, коли закінчується термін повноважень нинішнього складу депутатів Київради. Третій варіант - 2015 рік. "Менш вірогідний варіант віднесення виборів на 2015 рік. Я думаю питання буде вирішуватися в площині двох варіантів: або співвіднести ці вибори з депутатському корпусом в наступному році, або провести їх в рамках цього року", - зазначив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини