RU

Мерія вирішила створити Асоціацію київських ринків

13.04.2011, 10:35

Найближчим часом у столиці буде створено Київську міську Асоціацію ринків. Про це заявив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Як повідомляє прес-служба Київради, недавно у КМДА відбулася зустріч із керівниками найбільших ринків, де обговорювалися програми соціального партнерства міської влади з приватними ринками.

Під час цієї зустрічі було вирішено створити Асоціацію, яка вирішуватиме найпроблемніші питання функціонування ринків у столиці. "Ми вже доручили районам створити спеціальні комісії з виявлення і попередження появи об'єктів несанкціонованої торгівлі і проробити питання щодо закріплення навколо ринкової території за ринками для проведення робіт з благоустрою", - сказав Р.Крамаренко.

Також, за його словами, сторони домовилися, що на кожному ринку формуватимуть певний запас продуктів соціальної групи харчування для використання у періоди підвищеного попиту і регулювання цін на них.

Вже відбулося перше засідання ініціативної групи, яку очолив директор ринку "Виноградар" Ігор Кучерук. Протягом квітня кожний ринок повинен прийняти рішення про вступ в Асоціацію, а у травні відбудуться загальні збори, де буде вибрано правління і визначений порядок роботи Асоціації.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини