RU

Маршрут гей-параду в Києві змінено і засекречено

24.05.2013, 16:18
Маршрут гей-параду в Києві змінено і засекречено - Фото
Фото: kyivpride.org
Марш представників ЛГБТ-спільноти в Києві відбудеться 25 травня, але не в центрі столиці, заявили його організатори.

В оргкомітеті "Київ Прайд 2013" кореспонденту
ЛІГАБізнесІнформ повідомили, що у зв'язку із забороною на масові заходи в центрі Києва в суботу вирішено перенести місце проведення маршу "за межі центральної частини Києва та змінити формат акції на закритий".

Де і о котрій годині розпочнеться хода, в організаційному комітеті теж не говорять. "Ситуація така, що ми зараз вибираємо, ще йде процес, є різні варіанти, де його провести. Коли початок параду - теж ще встановлюємо", - запевняють у комітеті.

Прояснити ситуацію з часом і місцем обіцяють завтра.

Нагадаємо, вчора Окружний заборонив проведення будь-яких заходів у центрі Києва 25 травня, крім передбачених програмою святкування Дня Києва. Організатори заявили, що не відмовляються від ідеї маршу. У МВС попередили, що якщо члени ЛГБТ-спільноти мітингуватимуть в центрі, їх притягатимуть до адміністративної відповідальності. У ВО Свобода оголосили, що простежать за тим, щоб рішення суду щодо заборони виконувалося. Європейська комісія з розчаруванням сприйняла рішення про заборону на публічні збори 25 травня і закликала українську владу поважати і захищати права громадян на мирні зібрання.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини