RU

"Міст Кирпи" у Києві відкритий для автомобілів

17.12.2010, 12:40
ead620c787f143c1a62371941e4ea4f5.jpg

"Міст Кирпи" у Києві відкритий для автомобілів

У Києві відбулося урочисте відкриття автомобільного руху по Дарницькому залізнично-автомобільному мостовому переходу з лівого на правий берег Дніпра.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, у церемонії відкриття взяли участь Прем'єр-міністр Микола Азаров, Віце-прем'єр-міністр - Міністр інфраструктури Борис Колесніков, Віце-прем'єр-міністр Віктор Тихонов, глава КМДА Олександр Попов, глава представництва Міжнародного валютного фонду в Україні Макс Альєр.

З лівого берега виїхати на міст можна з вулиць Здолбунівська, Сортувальна, Березняківська, Шумського.

До складу автомобільного проїзду з лівого на правий берег входять: верховий автомобільний проїзд мосту через Дніпро, правобережна і лівобережна автомобільні естакади і автомобільний з'їзд на Наддніпрянському шосе в напрямку мосту Патона.

Загальна довжина автомобільного переїзду становить 2387 метрів. Під час його будівництва споруджено 106 мостових опор, змонтовано 13,6 тисяч тонн металоконструкцій, укладено 31,2 тис. кв.м асфальтового покриття.

Нагадаємо, 27 вересня поточного року на Дарницькому мосту було відкрито залізничний рух. Залізнично-автомобільний мостовий перехід через Дніпро у Києві об'єднує дві складові: залізничну - дві колії, і автомобільну - дорога з шести смуг (по троє у кожному напрямку).

Будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу почалося у липні 2004 року. Загальна кошторисна вартість становить 9157 млн. грн. Будівництво мостового переходу профінансовано на суму 5378,2 млн. грн., з яких 900,2 млн. грн. - кошти державного бюджету, інвестицій освоєно на суму 4698,9 млн. грн.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини