RU

Мінтранс закликає до діалогу з перевізниками

08.07.2008, 15:55

Міністерство транспорту та зв'язку виступає за діалог між київською владою і перевізниками. Про це сьогодні на брифінгу повідомив перший заступник Міністра транспорту та зв'язку Василь Шевченко.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Шевченко, зокрема, підкреслив, що Мінтранс допомагає вирішувати питання, які порушують права міжнародних перевізників. Це, зокрема, торкається і заборони в'їзду вантажівок до Києва. "Оскільки біля Києва не створено інфраструктури для відпочинку перевізників", - підкреслив він і додав, що це питання вимагає вирішення шляхом діалогу, а не конфлікту.

Крім того, В. Шевченко відмітив, що Мінтранс підтримує вимоги перевізників стосовно митного контролю контейнерів, а не вантажівок. В. Шевченко вважає, що це питання можна вирішити також шляхом діалогу і внесення змін до законодавства. І хоч, за його словами, на початку перемовин ще не було цілковитоїї підтримки митниці щодо цього питання, він сподівається, що цей діалог буде більш активним.

Нагадаємо, сьогодні під стінами Київської міської державної адміністрації більше 1000 представників компаній-автоперевізників провели мітинг з вимогами зменшити ціни на паливо і зняти заборону на в'їзд вантажного транспорту в денний час до Києва.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини