RU

Мінтранс порадує киян новим мостом у кінці року

20.07.2010, 11:55

Залізнична складова Дарницького мосту буде введена в експлуатацію у кінці вересня - на початку жовтня 2010 року на регулярній основі, а в грудні почнуть вводити в експлуатацію автомобільну складову. Про це повідомив сьогодні, 20 липня, Міністр транспорту і зв'язку України Костянтин Єфименко під час робочої поїздки на об'єкт.

Як повідомили у прес-службі Мінтрансу, К.Єфименко зазначив, що у грудні 2010 року буде забезпечений автомобільний з'їзд з лівого берега на правий, а в І кварталі 2011 року - заїзд з правого берега на лівий. У кінці 2011 року буде введено в роботу ще по одному з'їзду з лівого берега на правий і з правого на лівий.

"Отже, вже до кінця 2011 року Дарницький міст буде повністю функціонувати", - сказав К.Єфименко, додавши, що у 2012 році також заплановано добудувати 2 км автомагістралі, який дасть змогу з'єднати міст з Харківською площею.

За словами Міністра, сьогодні на будівництво з'їзду з лівого берега на правий вже надійшли перші 600 тонн металоконструкцій. Аналогічні надходження металоконструкцій будуть здійснюватися щотижня. Згідно з графіком виконуються роботи і щодо комунікацій, електро- і водопостачання. "Сьогодні я бачу значну динаміку робіт і задоволений тим, якими темпами ведеться будівництво. Будівельники повністю вкладаються у новий графік. Отже, я думаю, що ми зможемо у кінці року порадувати киян новим мостом".

Крім того, за словами К.Єфименка, майже вирішено питання з київською міською владою щодо зносу гаражів: "Укрзалізниця" розглядає питання будівництва гаражів на своїх землях.

Нагадаємо, графіки будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу через річку Дніпро у Києві були максимально стислі.

Костянтин Єфименко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини