RU

Міліція порушила справи проти команди Черновецького

04.06.2010, 11:55

Міліція Києва розслідувала 13 кримінальних справ з корупції у столичній мерії, порушених у квітні-травні. Загальна сума збитку - 95,7 млн. грн. Про це у коментарі "Газета по-київськи" заявив керівник прес-служби ГУ МВС України у Києві Володимир Поліщук.

За його словами, чимало кримінальних справ порушено щодо чиновників високого рангу. Так, 18 травня порушили справу щодо начальника ГУ охорони здоров'я і медзапезпечення міськадміністрації Людмили Качурової, за ч. 2 ст. 211 Кримінального кодексу України. У травні минулого року Л.Качурова урізувала виплати працівникам "Київського міського центру серця" на 1,5 млн. грн. За вчинення такого злочину передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років із забороною посідати певні посади на 3 роки.


Також 26 травня було порушено кримінальну справу щодо службовців ГУ житлового господарства, що ніби для виконання міської програми "Ліфт" уклали ряд угод з ТОВ "ТД Промснаб". Фірма була зареєстрована на підставну особу, але їй з бюджету перерахували 8 млн. грн. У результаті, гроші на заміну ліфтів були виділені, а роботи не виконані.

Крім того, 27 травня порушили кримінальну справу проти співробітників ГУ охорони культурної спадщини міськадміністрації, що дозволили знести два "історичні" будинки на вул. Набережно-Крещатицькій, 21, внаслідок чого було завдано збиток 5 млн. грн.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини