RU

Міліція оприлюднила рейтинг хабарників у Києві

12.04.2011, 14:50
Міліція оприлюднила рейтинг хабарників у Києві - Фото
002d3f1cde47b94f95c2235f7a4b68a1.jpg

Міліція оприлюднила рейтинг хабарників у Києві
З початку року київська міліція зареєструвала 261 злочин у сфері службової діяльності, 72 з них - факти хабарництва. Загальна сума хабарів становить 1,66 млн. грн., середня - 29 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба столичної міліції.

Цього року за матеріалами УБЕЗ і УБОЗ ГУ МВС України у Києві прокуратура порушила проти хабарників від влади 51 кримінальну справу. До відповідальності притягуються 24 держслужбовців органів влади і 14 службових осіб, які наділені функціями контролю. Правоохоронці затримали 10 посадових осіб міністерств і відомств, 9 чиновників Київської міської держадміністрації і 4 - райдержадміністрації.

У рейтингу київських хабарників 2011 року, складеному столичною міліцією, перше місце посів начальник служби ДСМ українського контингенту у Косово, який у 2008-2009 рр. отримав 1,2 млн. літрів дизпалива для потреб миротворців і передав його приватній фірмі за матеріальну винагороду на суму 59,8 тис. євро.

Друге місце у рейтингу посів представник Міністерства оборони України, який отримав $50 тис. за розв'язання питання про неповернення боргу військовому відомству одним із підприємців.

На третьому місці рейтингу опинився старший державний виконавець відділу ДВС Печерського районного управління юстиції з хабарем у 45 тис. грн. За цю суму він обіцяв зняти арешт з майна боржника.

Крім того, заступника Державної екологічної інспекції у Києві Міністерства охорони навколишнього середовища підозрюють у тому, що він вимагав 50 тис. грн. за зменшення штрафних санкцій для одного з автотранспортних підприємств столиці.

Також за "середньостатистичний" хабар у розмірі від 20 до 30 тис. грн. затримані заступник начальника відділу митного оформлення Державної митної служби України та інженер-інспектор КП "Київжитлоспецексплуатація".

"У першому кварталі потрапили у руки правоохоронців і інші чиновники: генеральний директор ДП "Укррезерв", начальник відділу районного військкомату, фахівець "Київавтодору", керівник Жулянського кладовища, заступник директора управління "Київводоканал", начальник відділу ДУ захисту прав споживачів КДМА, фахівець КП "Благоустрій" та його колега з ДУ з контролю над благоустроєм КМДА", - йдеться у повідомленні.

Проте представники місцевої влади продовжують брати хабарі, зазначили у київській міліції. Так, 8 квітня співробітники УБЕЗ затримали "на гарячому" двох службових осіб Регіонального відділення Фонду держмайна по Києву, які за укладення договору оренди нерухомого майна вимагали і отримали від підприємця $600.

Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини