RU

Міліція констатує сплеск злочинності у Києві

28.12.2009, 11:36

Кількість зареєстрованих злочинів у Києві порівняно з минулим роком збільшилася на 36,5%, що є найбільшим показником у країні. Про це заявив начальник київської міліції Віталій Ярема під час розширеного засідання колегії у столичній прокуратурі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, до того ж В.Ярема наголосив, що тільки в одному Шевченківському районі Києва зареєстровано стільки ж злочинів, скільки по всій Тернопільській області.

За його даними, збільшилася кількість і майнових злочинів - крадіжок і грабежів. Таке стрімке зростання злочинності, передусім, зумовлено економічною і соціальною ситуацією у столиці, а також внесеними цього року змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за викрадення чужого майна.

У повідомленні також йдеться, що протягом року органи прокуратури зафіксували понад 2 тисяч злочинів, які раніше не були зареєстровані. З них 331 розкрито, кримінальні справи щодо них спрямовані до суду.

Злочинність і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини