RU

Лук'янівський ринок штурмують бойовики в чорному, - торговці

22.03.2012, 12:28
Лук'янівський ринок штурмують бойовики в чорному, - торговці - Фото
80a374c9f880204ce8b2233a653be6d8.jpg
Бойовики у чорних шапочках і масках приїхали на Лук'янівський ринок і спробували захопити орендовані підприємцями торгові площі. Роботу ринку довелося зупинити, і торговці замкнулися від рейдерів за воротами всередині ринку. Як повідомила кореспонденту голова громадської організації "Одне питання" Діана Дрижакова, між підприємцями й штурмовиками вже була бійка й ситуація загострилася настільки, що з хвилини на хвилину може початися серйозна бійка.

За словами Дрижакової, бойовиків привезли представники ТОВ "Квіткова галявина" (за інформацією ЗМІ, викупив ринок в 2010 році - ред.), які назвали себе новим керівництвом ринку й наказали торговцям покинути його територію.

Представник громадської організації каже, що загарбники показують документи про те, що нібито є новими господарями.

"Умови поставили ще вчора - збирайтеся та йдіть. Показували документи, але там, в цих документах, є один нюанс. Історія така. Шевченківська адміністрація прийняла рішення про проведення аукціону та продажу майна комплексу Лук'янівського ринку 25 червня 2009 року, але право власності на ринок адміністрація отримала лише в січні 2010-го. Тобто, вона продавала майно, яке тоді не було її власністю. На той момент всі договори були у ТОВ "Лук'янівський ринок", підприємці є сумлінними орендарями ", - підкреслила Дрижакова.

Вона додала, що всі договори на оренду торгових площ у підприємців дійсні до 2014 року.

Нагадаємо, перешкоджати роботі продавців представники ТОВ "Квіткова галявина" намагалися ще з початку березня. Тоді в КМДА заявили, що не мають права втручатися в конфлікт підприємців, і запропонували торговцям, яких виселяють з ринку, місця на комунальних ринках міста. Кількома тижнями раніше в Києві рейдери спробували атакувати ринок "Лісовий". Захисники торгових площ заявляли, що загарбниками були люди голови партії Удар Віталія Кличка. В лютому конфлікт розгорівся й на ринку "Юність". Тоді представники підприємства "Київблагоустрій" демонтували нібито незаконно розміщені там МАФи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини