RU

Литвин пропонує Раді звільнити Черновецького

18.01.2010, 13:25

Литвин пропонує Раді звільнити Черновецького
Спікер парламенту Володимир Литвин зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про проведення позачергових виборів мера Києва і депутатів Київради 30 травня 2010 року.

У пояснювальній записці до документа йдеться про те, що підставою для його прийняття стали факти порушень Конституції України та чинного законодавства України мером Києва Леонідом Черновецьким і посадовими особами органів місцевого самоврядування і виконавчої влади у столиці. "Зазначені факти були встановлені у процесі парламентського розслідування, яке проводилося Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів України, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та його виконавчого комітету", - йдеться у документі.

Відповідно до проекту постанови, уряду і Центральної виборчої комісії доручено забезпечити належне фінансування позачергових виборів у Києві за рахунок коштів цільової субвенції з держбюджету.

Нагадаємо, раніше В.Литвин виступив з пропозицією звільнення столичного градоначальника.

Л.Черновецький займає пост мера Києва більше трьох років. Так, 20 травня 2006 року Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про призначення переможця київських виборів головою Київської міськдержадміністрації.

Вже через два роки Л.Черновецького призначили новообраним мером. Це рішення основане на тому, що він набрав найбільшу кількість голосів на позачергових виборах Київського міського голови 25 травня 2008 року - його підтримали 431 тис. 561 киянин.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини