RU

Ліфти в київських будинках хочуть здавати в оренду

04.12.2009, 15:56

Київська міськдержадміністрація вивчає можливість здавання в оренду ліфтів у житлових будинках. Про це журналістам сьогодні заявив перший заступник мера Києва Анатолій Голубченко.

За його словами, для цього необхідно провести громадські слухання щодо кожного будинку окремо і запропонувати схему заміни ліфтів коштом інвесторів. Договори з ними укладатимуть ЖЕКи.

"Якщо жителі будинку захочуть здати свій ліфт інвестору, то інвестор відремонтує його, буде утримувати, і жителі будинку платитимуть йому за роботу цього ліфта", - зазначив А. Голубченко.

За його словами, на заміну всіх ліфтів у Києві необхідно 1,5 млрд. грн., до того ж у 2009 році на ці потреби було виділено 40 млн. грн. Чиновник також зазначив, що ГУ житлового господарства міськадміністрації попросило 80 млн. грн. на ремонт і заміну ліфтів у наступному році. "Я не знаю, чи вийде виділити 80 млн. грн, але 40 млн. грн. буде обов'язково", - заявив він.

Нагадаємо, зараз у житлових будинках Києва експлуатуються близько 20 тисяч ліфтів. З них понад 6 тисяч відпрацювали допустимий строк експлуатації (25 років), та їхня кількість щорічно збільшується.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини