RU

Кужель розповіла, за скільки купується крісло в Київраді

03.03.2012, 13:50
Кужель розповіла, за скільки купується крісло в Київраді - Фото
50ef7d4b838d898b81660598dfefb047.jpg
Грошей у міському бюджеті Києва на одного депутата Київради більше, ніж у держбюджеті на одного депутата ВР. Тому Київ фінансово дуже привабливий як для влади, так і для опозиції.

Про це в інтерв'ю  радіо Свобода заявила екс-керівник Держкомпідприємництва та колишній заступник голови партії Сильна Україна, координатор руху Громадський опір Олександра Кужель.

За словами Кужель, бюджетних коштів на депутатів столичної міськради доводиться "приблизно 19 мілліардів десь на 100 осіб". "І тому я знаю, що обратися депутатом Київської міської ради коштує до 5 мільйонів - як і у Верховну Раду", - заявила Кужель.

Координатор Громадського опору додала, що "якщо  вибори будуть розділені на парламентські й київські, то Кличку буде простіше". "Але якщо це (вибори - ред.) буде одночасно, то йому (Віталію Кличку - ред.) буде дуже важко бути чесним перед киянами. Або його партія зайде в парламент без лідера партії . З кимось треба бути відвертим: або з киянами, або зі всією Україною. І тому в нього зараз непросте рішення", - зазначила Кужель.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини