RU

КУН заперечує свою причетність до розгрому пам'ятника Леніну у Києві

30.06.2009, 12:35

Конгрес українських націоналістів (КУН) не причетний до розгрому пам'ятника Володимиру Леніну на бульварі Шевченка у Києві. Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив голова Секретаріату КУН Степан Брацюнь.

"Керівні органи КУН не приймали рішення про демонтаж чи пошкодження пам'ятника Леніну. Це було особисте рішення Миколи Кохановського - члена київської організації КУН. Особисто я нічого не знав про це. Ми не розділяємо його поведінку, оскільки впевнені, що подібні дії мають здійснюватися у законній площині. Ми вважаємо, що є інші методи привернення уваги. Це акції, пікети і звернення до влади", - вказав він.

За словами С.Брацюня, йому вдалося поспілкуватися з друзями М.Кохановського, які розказали про його мотиви: "Нібито, це було зроблено як протест проти мовчання влади з приводу невиконання Указів Президента про надання почестей жертвам Голодомору".

Голова Секретаріату КУН також наголосив, що стосовно М.Кохановського буде вжито дисциплінарних заходів. "Дисциплінарні заходи точно будуть. Ми його вже попереджали, коли мав місце подібний інцидент з пам'ятником Петровському. Можливо, його буде виключено з партії, можливо, буде припинене його членство у ній", - сказав С.Брацюнь.

Нагадаємо, сьогодні вранці активісти незареєстрованих націоналістичних організацій розбили пам'ятник В.Леніну на бульварі Шевченка в столиці, пошкодивши ніс і руку монумента.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини