RU

Куліков побоюється за життя організатора "Еліта-Ценру"

09.10.2008, 16:38

Народний депутат України, член депутатської групи "Народна самооборона" Кирило Куліков стверджує, що фундатору "Еліта-Центр" Олександру Волконському при поверненні в Україну загрожує небезпека.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі громадського руху "Народна самооборона", за словами К. Кулікова, це пов'язано з тим, що в Україні є люди, для яких розслідування цієї справи є дуже невигідним. "Я знаю, що є багато людей, які обіймають дуже високі посади в нашому суспільстві, які не бажають, щоб справу Волконського було розслідувано. Тому є небезпека, що з ним може щось трапитися", - зазначив він.

Тому зараз, за словами К. Кулікова, перед представниками правоохоронних органів стоїть завдання "дуже старанно захищати його і як обвинуваченого, і як свідка".

"Волконський, по суті, є головною дійовою особою в цьому процесі. І ті свідчення, які він може дати, можуть зашкодити багатьом особам. Особливо зараз, коли в країні відбувається політичне протистояння", - сказав К. Куліков.

Також народний депутат додав, що оскільки О. Волконський проходить у справі з шахрайства в особливо великих розмірах, ця справа є у провадженні органів МВС. До того ж він припустив, що оскільки справа може зачіпати інтереси посадових осіб, то пізніше вона може бути передана до Генпрокуратури.

Нагадаємо, 1 листопада 2007 року стало відомо, що швейцарські правоохоронні органи затримали О. Волконського (Шахова), якого звинувачують в організації фінансової афери групи компаній "Еліта-Центр". Затримання сталося під час проходження паспортного контролю в аеропорту Женеви. Водночас О. Волконський може попросити надати йому статус біженця, що стане перешкодою для його екстрадиції.

За оцінками Комітету інвесторів "Еліта-Центр", загальна сума збитку від афери становить близько $100 млн. Цифра виявилася такою великою, тому що "будівельники" продавали одні і ті самі незведені квартири по два, три і навіть чотири рази. Точна кількість постраждалих не відома, але йдеться про декількох сотень осіб.

Кожний потерпілий інвестував в середньому по $65-70 тис. Гроші за допомогою широко розгорненої рекламної кампанії і привабливих заявлених цін на житло (близько $900 за кв. м) "Еліта-Центр" збирала приблизно півтора року. За цей час було почато будівництво тільки одного будинку (по вул. О. Шмідта, 32-42), проте, і він на сьогодні побудований менше ніж наполовину.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини