RU

Куліков не виключає, що Черновецький втече закордон

19.06.2009, 14:12

Народний депутат України, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з питань розслідування обставин порушення Конституції України і законів, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради і його виконавчого органу Кирило Куліков не виключає, що мер Києва Леонід Черновецький буде переховуватися від відповідальності за кордоном.

"Немає жодної сфери, де б керівництво столиці не відзначилося. Куди не подивися у Києві - скрізь катастрофа. Очисні споруди працюють на останньому подиху. Жодного джерела питної води, відповідного стандартам. Програму підготовки до Євро-2012 фактично зірвано. При цьому міські проблеми Черновецький використовує як додатковий спосіб заробити. Згідно із висновками Рахункової палати тільки у 2008 році команда мера неефективно витратила 550 млн.грн. Черновецький "на низькому старті" - у разі чого просто втече. Свій капітал він вже вивів за межі країни. Клан Черновецьких продав "Правекс-Банк", не сплативши при цьому податків більш ніж на $100 млн.", - вказав К.Куліков, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в його прес-службі.

Водночас, коментуючи можливе рішення Президента України Віктора Ющенка, К.Куліков висловив надію, що Президент відсторонить мера Києва, і додав: "Єдине, що я можу сказати з великою впевненістю: мер системно порушує закони України. А за це треба саджати у в'язницю".

При цьому народний депутат не виключив, що у Києві ще до виборів з'явиться виконувач обов'язків мера: "Завжди є побоювання, що, вбивши одного дракона, можна породити нового. Зараз у нас співаючий мер, потім може бути ще цікавіший. Найголовніше - привести у порядок морально-етичну ситуацію в місті. Брати відкати вважається нормальнішим, ніж не брати. Сьогодні будь-який чиновник розглядає свою посаду як певний бізнес-проект. Київ доведено до такого стану, що наступним етапом може бути тільки евакуація людей з міста. Тому ми розробляємо механізм усунення Черновецького з посади. Не виключено, що ще до виборів з'явиться виконувач обов'язків мера".

Нагадаємо, минулого тижня народні депутати ухвалили рішення про рекомендацію В.Ющенкові відсторонити Л.Черновецького на час роботи Тимчасової слідчої комісії парламенту.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Кирило Куліков: біографія і добірка новин >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини