RU

КРУ знайшло порушення в управлінні охорони здоров'я Києва на 54 млн. грн.

25.10.2010, 14:25
КРУ знайшло порушення в управлінні охорони здоров'я Києва на 54 млн. грн. - Фото
58a8d343945b6a9ba19079ce205ad9f7.jpg

КРУ знайшло порушення в управлінні охорони здоров'я Києва на 54 млн. грн.
КРУ виявило у Головному управлінні охорони здоров'я і медичного забезпечення Київської міської держадміністрації (КМДА) порушення майже на 53,8 млн. грн.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі відомства, КРУ провело ревізію фінансово-господарської діяльності управління за період з 1 січня 2008 по 1 липня 2010 року.

Встановлено, що у бухгалтерському обліку управління була занижена кредиторська заборгованість за медичне обладнання, отримане у 2008 році, на загальну суму 46,96 млн. грн. Також в обліку занижена вартість земельної ділянки на 1,44 млн. грн. (оскільки вона у 2008-2009 рр. не була проіндексована), і завищена балансова вартість основних коштів на 155,53 тис. грн.

Ревізори також зафіксували нецільове використання 4,6 млн. грн. (на оплату обладнання замість погашення кредиторської заборгованості за комунальні послуги), завищення обсягів виконаних підрядними організаціями ремонтних робіт на 26,11 тис. грн. Крім того, ревізори виявили, що за рахунок коштів, отриманих від оренди комунального майна, проведена оплата лікування хворого на суму 20 тис. грн.

Згідно з повідомленням КРУ, через прийняті керівництвом неефективні управлінські рішення, зайво витрачене 295 тис. грн. на апарат для проведення анестезії, який не використовується за призначенням через неповну укомплектованість.

Також Головне управління могло б зекономити майже 130 тис. грн. за умови купівлі обладнання (хірургічних відсмоктувачів, апаратів для штучної вентиляції легких, автоматичних аналізаторів) без посередників, заявили у відомстві.

"Неефективним було також прийняття рішення щодо обрання переможцем тендера на закупівлю інсуліну учасника, тендерна пропозиція якого перевищувала ціну учасника з найбільш економічно вигідною пропозицією на 2,73 тис. грн.", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок того, що у медичну практику не були впроваджені результати науково-дослідної роботи зі створення і випуску на базі виробництва вітчизняної сертифікованої продукції, Головне управління охорони здоров'я отримало кредиторську заборгованість на 68 тис. грн., термін позовної давності якої закінчився, зазначили у КРУ.

Крім того, під час ревізії встановлено, що Головне управління охорони здоров'я зайво виплатило працівникам 2,51 тис. грн. заробітної плати; ввело наднормативну посаду заступника начальника управління будівництва, інвестицій, оренди і матеріальних ресурсів, на утримання якого витрачено 121,24 тис. грн.; необґрунтовано покрило за рахунок бюджетних коштів витрати з міжнародного роумінгу (з телефону, закріпленого за екс-начальником управління) на загальну суму 2,63 тис. грн.; за рахунок бюджетних коштів покрило вартість комунальних послуг, спожитих сторонньою організацією, на 1,95 тис. грн; не перерахувало 4,22 тис. грн. до місцевого бюджету від оренди приміщень; у бухгалтерському обліку не відобразило кредиторську заборгованість на 5,55 тис. грн.

Начальнику Головного управління охорони здоров'я спрямований лист про обов'язкове вживання заходів щодо усунення встановлених порушень і недопущення їх надалі.

Матеріали ревізії вилучив Головний відділ у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління СБУ у Києві, порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 210 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що співробітники правоохоронних органів повторно затримали екс-начальника Головного управління охорони здоров'я КМДА Людмилу Качурову.

Правоохоронні органи вже затримували Л.Качурову в липні. "Внаслідок оперативного супроводу цієї кримінальної справи управління у боротьбі з економічною злочинністю київської міліції зібрало досить матеріалів, для того щоб було порушено кримінальну справу проти начальника Головного управління з питань охорони здоров'я КМДА", - заявляв тоді начальник центру громадських зв'язків ГУ МВС України у місті Києві Володимир Поліщук.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини