RU

КРУ: Завод "Більшовик" незаконно позбавили приміщень на 41 млн. грн.

26.07.2010, 12:30

Внаслідок передачі у податкову заставу і незаконного відчуження майна, ВАТ "Науково-виробниче підприємство "Більшовик" незаконно позбавили приміщення вартістю 41 млн. 283 тис. грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі Контрольно-ревізійного управління у м. Києві.

Зокрема підприємство позбавилося будівель санаторію-профілакторію "Берегиня" (вул. Миколи Юнкерова, 20), заготовочного цеху N26 і корпусу N12 цеху N17 (вул. Гарматна, 4) загальною площею майже 12 тис. кв. метрів.

Ревізією КРУ встановлено, що 100% акцій статутного фонду товариства перебувають у власності держави і в управлінні Фонду державного майна України. Водночас ВАТ "НПП "Більшовик" віднесено до переліку об'єктів права держвласності, які не підлягають приватизації, але можуть бути корпоратизовані. Крім того, згідно з постановою Кабміну, "Більшовик" включений до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

Незважаючи на це, колишній керівник підприємства, не узгодивши з Фондом держмайна і на порушення Закону України про управління об'єктами держвласності, добровільно погодився на відчуження майна ВАТ "НПП "Більшовик".

Крім того, загалом протягом ревізійного періоду (з 1 квітня 2007 по 1 квітня 2010 року) Контрольно-ревізійне управління столиці виявило на підприємстві порушення фінансово-бюджетної дисципліни на 62 млн. грн., зокрема 44 млн. грн. - втрати фінансових і матеріальних ресурсів, 1,22 млн. грн. - інші фінансові порушення, 16,76 млн. грн. - втрати коштів внаслідок неефективних управлінських рішень.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини